automn

ahangseda

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

ahangseda

جاذبه‌ های گردشگری شگفت‌انگیز در تور اروپا

شنبه هفتم 8 1401

 

بیش از نیم میلیون گردشگر از 182 کشور در سال 2022، تور اروپا را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب کردند و از بین بیش از 400 مقصد گردشگری مهم در اروپا، در این مقاله به معرفی 5 جاذبه­ ی گردشگری محبوب در بین گردشگران در تور اروپا خواهیم پرداخت.

اگر میخواهید در کوچه و خیابانهای شگفت­انگیز اروپایی قدم بزنید و یا یک تعطیلات فراموش نشدنی در شهری خوش آب­وهوا را تجربه کنید و یا به دنبال خرید یا غرق شدن در طبیعت هستید، تور اروپا بهترین انتخاب برایتعطیلات پیش روی شماست.

تور ایتالیا – ساحل آمالفی

تور ایتالیا در بین تمامی تورهای محبوب اروپا، همیشه جذابیت منحصربفردی داشته و دارد. سواحل در تور ایتالیایک یاقوت درخشان در قلب این کشور است که مقصدی فوق­العاده برای ماه عسل و گشت و گذار در طبیعت محسوب می­شود. ساحل آمالفی محلی برای ماهیگیران ایتالیایی است و زندگی روزمره در این ساحل دوست داشتنی رنگارنگ و پر از حس خوب زندگی است.

04

در فصل بهار بوی عطرآگین درختهای لیمو در تمام ساحل به مشام می­رسد و آفتاب گرفتن در ساحل آمالفی را به لذتی دوچندان و فراموش نشدنی تبدیل میکند. لقب این ساحل (جواهر ایتالیا) به درستی انتخاب شده و مقصدی بی­نظیر برای گردشگرانی است که تور ایتالیا را برای سفر به اروپا انتخاب میکنند.

تور هیجان انگیز ترکیه – استانبول

سال هاست که استانبول مقصدی محبوب در بین گردشگران ایرانی به شمار میرود. ترکیه کشور همسایه ایران است و با این وجود ویژگی­های دوست داشتنی یک تور اروپایی را نیز در خود جای داده است.

استانبول شهری است از دل تاریخ که مملو از مکانهای استثنایی است. برج دوشیزه، کاخ توپکانی و مساجد مجلل که استانبول را محبوب دل گردشگران عاشق فرهنگ و تاریخ سایر کشورها کرده­اند.

03

در استانبول مکان­های متعددی وجود دارد که گردشگران با همه نوع سلیقه می­توانند از آنها لذت ببرند. یک سفر کوتاه با یکی از کشتی­های معمولی در شهر بسفر، شما را به اسکدار می­رساند: شهری با نمونه­های بی­نظیر معماری عثمانی و پاساژها و مال­های بزرگ برای خرید از معتبرترین برندهای روز جهان.

اگر به دنبال تجربه­های عمیق­تر هستید میتوانید سری به روستاهای بسفر بزنید و چشم­اندازهای فراموش­نشدنی قلعه روملی حصاری را در کنار غذاهای دریایی تازه مشاهده کنید.

منبع

(0) نظر

آیا تاریخ دوباره تکرار خواهد شد؟

شنبه نهم 12 1399

آیا تاریخ دوباره تکرار خواهد شد؟
از شکل گیری و خلف ارزهای دیجیتال مدت زیادی نگذشته است. ولی درهمین مدت 10ساله شاهد اتفاقات تاریخ سازی بوده ایم. رویدادهایی را تجربه کرده ایم که هیچ گاه در کل تاریخ چند هزار ساله اتفاق نیافتاده است. تجربه هایی که به واقع نه کسی می دانست که باید چه واکنشی به آن نشان دهد و نه کسی می توانستپیش بینی کند که واکنش ها بدان چیست.
ولی در این میان یک موضوع بسیار با اهمیت است. و آن افزایش قیمت و ارزش ارزهای دیجیتال است. اقلب ارز های دیجیتال با افزایش ارز و قیمت باورنکردنیروبرو بوده اند. قیمت آنها روز به روز در حال افزایش است.
شاید روز های اول خلق بیتکوین, اگر کسی برای 117 بیتکوین از ما طلب یک دلارپول نقد می کرد. نه تنها حاضر به پرداخت نبودیم بلکه برایمان عجیب بود که برای چه باید یک دلار پرداخت کنیم. ولی هم اکنون و پس از گذشت ده سال حاضر هستیم برای به دست آوردن یک بیتکون بیش از 50000 دلار پرداخت کنیم.
به نظر شما چرا 10 سال پیش چنین پیش بینی برای روند افزایشی بیتکوین به ذهنمان نمی رسید؟
شاید آینده کره خاکی خیلی زودتر از آنچه تصور می کنیم در حال پیشرفت و ترقیاست. بله سرعت تغییر در دنیا خیلی بیشتر از آن چیزی است که تصور می کنیم. ولی نکته مهم اینجاست که همین ده سال گذشته بسیار برای ما پند آموز بوده است. و بهتر است از این مدت درس های خوبی بیاموزیم.

در حال حاضر ارزهای دیجیتال بسیاری هستند که وارد دنیای پول دیجیتالی شده اند. و در معرض تبادل و خرید و فروش قرار گرفته اند. بسیاری از آنها دارای خصوصیات و نوآوری های شگفت انگیز و قابلیت های خیره کننده ای هستند. برال مثال سی آی پی (سیپکوین CIPCOIN) در سال 2019 متولد شده است و توانسته است در طول یک سال 10 برابر ارزش اولیه رشد کند. این میزان رشد در بیتکوین هم اتفاق نیافتاده! این یک رشد بی نظیر است ولی چرا؟
تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقد هستند که در سیپ کوین (CIPCOIN) قابلیت هایی وجود دارد که باعث خواهد شد این شیب رشد باقی بماند. و حتی تندتر از این نیز شود. برخی از ناظران بازار ارزهای دیجیتال حتی معتقد هستند که سال پیش رو, شاهد رشد بیش از ده برابری این ارز خواهیم بود. در واقع قابلیت های نوینی که در نحوه ترید و نحوه پرداخت و خرید اینترنتی در این ارز وجود دارد قطعا باعث خواهد شد که این نمونه از ارز مورد مثال ما بیشتر مورد توجه و استقبال قرار بگیرد و ارزش آن ناگزیر به رشد روز افرون خواهد بود.
بر اساس نظر اساتید برجسته ارزهای دیجیتال. اکثریت ارزهای دیجیتال رشد خواهند کرد. و این رشد با نوسانات شدید و ضعیف روبرو خواهد بود. ولی در اینمیان ارزهای دیجیتالی که مورد توجه افراد مشهور قرار میگیرند و همچنین ارزهای دیجیتالی که قابلیت های بیشتری دارند توان رشد بیشتری خواهند داشت.
سوال اصلی که در انجمن ها و اتاق های فکر در موضوع ارزهای دیجیتال مطرح می شود این است که کدام یک از ارزهای دیجیتال رشد بیشتری خواهد کرد.
باید آگاه باشیم که بیتکوین به عنوان نماد اصلی ارزهای دیجیتال رشد روز افزونی خواهد داشت و در این میان ارز های نوظهور نیز مسیر بیتکوین را ادامهخواهند داد. ارز سیپکوین (CIPCOIN) نیز با توجه به یک سال درخشانی که پشت سر گذاشته است میتواند رشد قابل توجهی را تجربه کند. اگر بیتکوین در طول دهسال چنین رشدی را تجربه کرده است احتمال زیادی وجود دارد که سیپکوین برایچنین رشدی نیاز به زمان کمتری داشته باشد. بسیاری از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال توجه خود را از روی اژدهای بیدار بیتکون به سمت بچه غول هایخفته و تازه متولدی مانند سیپکوین (CIPCOIN) معطوف کرده اند. آنها معتقدندکه تاریخ تکرار خواهد شد!

(0) نظر
X